Wyjazdy do Japonii

Japonia

Japonia

 Kraj niezwykły przez swoją odmienność kulturową – trudno tutaj zastosować europejskie wzorce. Zadziwiające połączenie nowoczesnej techniki z tradycją i kulturą. Japońskie zamiłowanie do porządku można zauważyć między innymi w starej sztuce układania kwiatów (ikebana) i składania figurek z papieru (origami). Japonia to miedzy innymi doskonałe jedzenie, przepiękne zabytkowe Kioto, kąpiele w wodach termalnych, stoki narciarskie, sztuka parzenia herbaty, tradycje gejszy, sumo, plaże na Okinawie… Wyjazd do Japonii  to niezwykła i niezapomniana podróż.

Atrakcje w Japonii

Egzotyczna kultura i tradycje. Atrakcje kulinarne. Zapasy sumo. Zabytkowe Kioto i nowoczesne Tokio. Zwiedzanie tradycyjnych miejsc kultu cesarza. Kąpiele w onsenach.

Przelot do Japonii

Doskonałe połączenie bezpośrednio z Warszawy liniami LOT. Czas przelotu 11 godzin. 

Przykładowy program w Japonii

Bangkok – Kanchanaburi – Krabi lub Koh Samui łączy w sobie elementy zwiedzania – Pałac Królewski w Bangkoku, przygody – nocleg w hotelu na rzece w dżunglii i wypoczynku – wypoczynek i rekreacja na piaszczystych plażach. W Tajlandii można uprawiać wiele sportów wodnych m.in.: windsurfing, kitesurfing i wakeboard.

Różnica czasu

+7 godz w czasie letnim, +8 godz w czasie zimowym (UTC+9 – Tokio) 

Najlepszy termin wyjazdu do Tajlandii

Najlepszy termin wyjazdu: na wiosnę (marzec – maj) lub jesienią (wrzesień – listopad), ale w innym terminie Japonia także jest warta zobaczenia.

%d bloggers like this: