8

Wyjazdy do Singapuru 

Wyjazdy do Singapuru

Singapur

Singapur to miasto – państwo zbliżone wielkością do Warszawy. Pomimo opinii “miasta szkła i betonu” pozostaje jednym z najbardziej zielonych miast świata. Etniczna różnorodność stanowi jeden z jego znaków rozpoznawczych – obok dzielnic chińskich można znaleźć tutaj dzielnice arabskie oraz indyjskie. Gospodarczo państwo to znajduje się tuż za Japonią. Jest to jedno z najbezpieczniejszych miejsc na świecie. Doskonałe restauracje, świetne hotele, sporo atrakcji do zobaczenia i wyścigi F1. Singapur to dobre miejsce “wypadowe” w dalsze zakątki Azji. Wyjazd do Singapuru  to spotkanie z nowoczesną Azją.

Atrakcje w Singapurze

Singapur pomimo swojego niewielkiego rozmiaru ma wiele do zaoferowania. Marina Bay i Marina Bay Sands – sławny hotel z basenem infinity pool na dachu. Największy diabelski młyn Singapore Flyer zapewniający wrażenia zapierające dech w piersiach i oferujący możliwość zorganizowania prywatnej kolacji w kapsule. Dzielnice takie jak Chinatown, Little India, Arab Street. Orchard Road z nowoczesnymi centrami i sklepami. Piękne i nowoczesne ogrody botaniczne w pobliżu Orchard Road. Wyspa Sentosa z kilkoma parkami rozrywki i atrakcjami także dla dorosłych. Dla smakoszy – inspirujące smaki kuchni azjatyckiej. Dla lubiących sporty motorowe wyścigi F1 (www.singaporegp.sg)

Przelot do Singapuru

Przelot do Sinappuru trwa około 14-18 godzin w zależności od linii lotniczych. Zazwyczaj na trasie jest 1 przesiadka. DObre połączenia na wyjazdy dla grup firmowych oferują linie Emirates.

Przykładowy program w Singapurze

Pobyt w Singapurze można z powodzeniem łączyć z wyjazdami do innych krajów w Azji, np. Tajlandii, Indonezji, Malezji, ale także z wyjazdami do Australii. Co warto zobaczyć? Singapur znany jest jest przde wszystkim z niezwykłej czystości i bezpieczeństwa, dobrych hoteli i restauracji, świetnego parku rozrywki i wyścigów F1. Właśnie tutaj znajduje się jeden z 10 najdroższych budynków świata, w którym położony jest między innymi hotel Marina Bay Sands ze sławnym „infinity pool” na dachu. W Singapurze otwarto niedawno przepiękne i magicznie wyglądające ogrody, do których warto zabrać grupę. Oprócz tego gości można zaprosić na kolację z szampanem na kole młyńskim. Polecamy podczas wyjazdó integracyjnych wybrać się do Clarke Quay – to część umieszczona nad wodą z mnóstwem klubów i restauracji.

Różnica czasu

+6 godz w czasie letnim, +7 godz w czasie zimowym (UTC+8 – Singapur) 

Najlepszy termin wyjazdu do Wietnamu

Najlepszy termin wyjazdu: przez cały rok. Sezon turystyczny przypada na okres od grudnia do czerwca. Wyścigi F1 organizowane są we wrześniu.

%d bloggers like this: