Wyjazdy do Tajlandii

pływający targ niedaleko Bangkoku

Tajlandia

Oszałamiające plaże z białym piaskiem, a obok nich błękitne wody Morza Południowochińskiego i Andamańskiego. Bogate w ozdoby świątynie, pałace i zabytki, ciekawa kultura i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy. Orientalna kuchnia znana wśród smakoszy na całym świecie. Ciepło, przyjaźnie, ciekawie to właśnie Tajlandia  

Atrakcje w Tajlandii

Zwiedzanie Bangkoku, ciekawa kultura, bezpiecznie, wspaniała przyroda, piaszczyste piękne plaże, doskonała kuchnia, eleganckie hotele i restauracje. Duży wybór sportów wodnych i atrakcji dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Tajlandia to świetny kierunek na wyjazdy firmowe, miejsce od którego można rozpoczać zwiedzanie Azji.

Przelot do Tajlandii

Loty rejsowe zazwyczaj 1 przesiadka; możliwy lot czarterowy bezpośrednio na lotnisko Phuket. Czas ok. 16-20 godzin w zależności od linii.

Przykładowy program w Tajlandii

Bangkok – Kanchanaburi – Krabi lub Koh Samui łączy w sobie elementy zwiedzania – Pałac Królewski w Bangkoku, przygody – nocleg w hotelu na rzece w dżunglii i wypoczynku – wypoczynek i rekreacja na piaszczystych plażach. W Tajlandii można uprawiać wiele sportów wodnych m.in.: windsurfing, kitesurfing i wakeboard.

Różnica czasu

Różnica czasu: +5 godz w czasie letnim, +6 godz w czasie zimowym (UTC+7 – Bangkok) 

Najlepszy termin wyjazdu do Tajlandii

Najlepszy termin wyjazdu: od listopada do kwietnia, jednak można przygotować dobry program w innych miesiącach wybierając odpowiednią część kraju.
%d bloggers like this: