Wyjazdy do Wietnamu 

WIetnam tarasy ryżowe

Wietnam

 Kraj pełen dynamicznej azjatyckiej egzotyki, jak również kontrastów. Obok gęsto zaludnionych obszarów delty i wybrzeża znajdziemy tutaj nadal niedostępne tereny górskie. Przyjaźni mieszkańcy, ciekawa kultura, piękne krajobrazy, wiele zabytów z list Unesco i poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że Wietnam jest doskonałym miejscem na organizację firmowych wyjazdów integracyjnych. W Wietnamie można odpoczywać, zwiedzać, smakować, relaksować się i uprawiać sporty. Muine to niewielkie miasteczko położone na plaży oddalonej o 200 km od Sajgonu i raj dla amatorów kitesurfingu i windsurfingu, a także golfa. Wyjazd do Wietnamu  to niezwykła i niezapomniana podróż.

Atrakcje w Wietnamie

Rejs po Ha Long Bay (lista Unesco), zwiedzanie Hanoi – część francuska oraz „stare miasto”, prywatna kolacja w wietnamskim stylu na ulicy zabytkowego Hoi An (lista Unesco), spotkanie w domu lokalnych mieszkańców, wyrób placków ryżowych, kursy gotowania, ciekawa kultura, doskonała kuchnia. Na południu kraju w Muine znajduje się piękna plaża, na której uprawiać można sporty wodne: kitesurfing i windsurfing. W Wietnamie jest bardzo dużo hoteli o wysokiem standardzie, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Przelot do Wietnamu

 Zazwyczaj 1 lub 2 przesiadki. Czas ok.16-20 godzin w zależności od linii. 

Przykładowy program w Wietnamie

Przykładowy program: Hanoi – Ha Long Bay – Hoi An łączy w sobie elementy zwiedzania Hanoi i Hoi An, przygody – rejs po przepięknej Ha Long Bay i wypoczynku i rekreacji na piaszczystych plażach koło Hoi An. W Wietnamie można uprawiać wiele sportów wodnych m.in. windsurfingu i kitesurfing w Muine.

Różnica czasu

+5 godz w czasie letnim, +6 godz w czasie zimowym (UTC+7 – Hanoi) 

Najlepszy termin wyjazdu do Wietnamu

Najlepszy termin wyjazdu: od listopada do marca, jednak można przygotować atrakcyjny program w innych miesiącach wybierając odpowiednią część kraju. Na południu kraju zawsze jest ciepło.
%d bloggers like this: