Linie lotnicze Ethiopian i super serwis w Afryce!

01/09/2016

Linie lotnicze Ethiopian drugi raz z rzędu zdobyły nagrodę dla najlepszej załogi linii lotniczych w Afryce przyznawaną przez Skytrax. Wysoki standard wynika z wprowadzonego w liniach 15-letniego planu strategicznego o nazwie VISION 2025. Ma on przekształcić Ethiopian Airlines w wiodącego przewoźnika na kontynencie afrykańskim, z dostępem do produktów na międzynarodowym poziomie i pięciogwiazdkowych usług. Linie deklarują, że nagroda Skytrax zmotywuje je do dalszej pracy i podniesienia standardów.

Nagrody Skytrax to wynik badań przeprowadzanych przez brytyjską firmę konsultingową wśród pasażerów linii lotniczych. Na prowadzonej przez Skytrax witrynie internetowej społeczność pasażerów może wyrazić swoją opinię na temat różnorodnych aspektów podróży lotniczych – od obsługi na pokładzie samolotu, rozrywki i menu do jakości lotniska. Recenzje i oceny są źródłem informacji nie tylko dla planujących podróż turystów, ale również dla osób pracujących w branży lotniczej. 

Jak widać z oceny społeczności pasażerów lotniczych, plan Ethiopian Airlines VISION 2025 zaczął już przynosić efekty. Warto przyglądać się temu przewoźnikowi i korzystać z jego usług na kontynencie afrykańskim. Obecnie w ofercie są m.in. połączenia z Brukseli i Frankfurtu na Seszele.

Polecamy wyjazdy firmowe do Etiopii. To kraj niezwykle ciekawy, z bardzo bogatą historią i wciąż jeszcze nieodkryty i „świeży” dla podróżników.

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail