Nasz CSR i społeczna odpowiedzialność

Realizując eventy firmowe dbamy o CSR

Prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny (CSR) jest obecnie niezbędne do wykreowania i zachowania nowoczesnego i pozytywnego wizerunku każdej firmy. Nieważne, czy jest to mała kilkuosobowa organizacja czy duża korporacja. Dlatego podczas organizacji firmowych imprez integracyjnych planujemy i realizujemy dla Państwa także programy CSR. Proponujemy programy motywacyjne z elementami CSR odpowiednie dla każdej firmy i pasujące do różnych budżetów. Nasza działalność, czyli organizacja imprez integracyjnych, motywacyjnych, wyjazdów incentive czy firmowych wyjazdów narciarskich, także zawiera elementy CSR. Do naszej działalności organizowania motywacyjnych imprez firmowych wprowadziliśmy działania społecznie pozytywne CSR. Pomagamy potrzebującym i wspomagamy organizacje non profit. Realizując z nami dowolny projekt z zakresu wyjazdy firmowe, imprezy incentive, incentive travel – uczestniczycie państwo w CSR.

Jak twój program imprezy motywacyjnej i incentive pomaga potrzebującym? 

W ramach naszej akcji CSR przekazujemy części środków z każdego zrealizowanego projektu, a mogą to być: wyjazdy integracyjne, incentive, imprezy motywacyjne i wyjazdy dla firm, eventy – na rzecz potrzebujących. To Państwo wybieracie, komu chcecie pomóc. Spośród kilku fundacji i stowarzyszeń, z którymi współpracujemy, Państwo wybieracie tę instytucję, którą należy wesprzeć. Poniżej znajduje się lista fundacji, z którymi współpracujemy i które możecie wesprzeć organizując z nami wyjazdy firmowe i imprezy integracyjne lub incentive

Tak pomagamy – lista ośrodków

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
Schronisko w Celestynowie
Fundacja Viva - Schronisko Korabiewice
Akcja Karmimy Psiaki
Fundacja Św. Jana Jerozolimskiego

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Przekazujemy dotację na fundację z wybranych zrealizowanych projektów. (link do Psi Anioł) 

Schronisko w Celestynowie

Przekazujemy dotacje na schronisko z wybranych zrealizowanych projektów (link do Celestynów).

Fundacja Viva - Schronisko Korabiewice

Przekazujemy dotację na fundację Viva (link do strony www) oraz schronisko w Korabiewicach (link do strony Korabiewice) z wybranych zrealizowanych projektów.

Akcja Karmimy Psiaki

Bierzemy udział w akcji „Karmimy psiaki” i zachęcamy do tego naszych Klientów (link do strony Karmimy psiaki)

Fundacja Św. Jana Jerozolimskiego

Dzięki wspólnej akcji agencji zrzeszonych w Stowarzyszeniu SOIT wsparliśmy wspólnie fundacje pokaźną kwotą w wysokości ponad 18.000 zł (link do strony Fundacji św. Jana Jerozolimskiego). Zapraszamy do przeczytania relacji.
%d bloggers like this: