Jesteśmy rzetelnym i profesjonalnym partnerem
przy organizacji imprez motywacyjnych

O nas – organizacja imprez incentive travel

Zajmujemy się profesjonalną organizacją wyjazdów firmowych: incentive, integracyjnych i motywacyjnych . Pracujemy aby wspólnie z Państwem osiągać założone cele rozwijając relacje biznesowe i motywując pracowników. Przygotowujemy dedykowane programy wsparcia sprzedaży.

Na rynku polskim incentive działamy od 2003 roku. Jesteśmy profesjonalną i cenioną agencją wśród biur specjalizujących się w zakresie usług związanych z rynkiem MICE (Meetings, Incentives, congresses, Events). Rozpoczynaliśmy działalność od organizacji imprez narciarskich w Europie, przede wszystkim w Austrii, Włoszech i Szwajcarii, a także we Francji. Wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku wyspecjalizowaliśmy się w organizacji imprez firmowych: incentive travel, motywacyjnych i imprez integracyjnych na całym świecie oraz w opracowywaniu programów wsparcia sprzedaży w oparciu o imprezy incentive travel. W naszej ofercie znajdują się programy wyjazdów typu incentive, adventure, wyjazdy oparte o sport i rekreację, wyjazdy przybliżające zwyczaje i kulturę innych krajów, wyjazdy kulinarne i nagrodowe, szkolenia i konferencje. Przygotowujemy także dedykowane Programy Wsparcia Sprzedaży w oparciu o między innymi o wyjazdy motywacyjne.

Obsługujemy klientów w zakresie organizacji eventów i imprez firmowych budując świadomość ich marki, lojalność pracowników i partnerów. Oferujemy pełną obsługę w zakresie organizacji imprez, ich przygotowania i realizacji, a także wsparcia marketingowo-wizerunkowego i PR. Imprezy planujemy i przygotowujemy z niezwykłą starannością. Uczestników traktujemy indywidulanie zapewniając im doskonałe warunki podczas pobytu na wyjeździe motywacyjnym, bardzo dobrą komunikację przed i po imprezie. Zadowolenie i zmotywowanie uczestników badamy odpowiednimi, profesjonalnymi narzędziami. Organizujemy także imprezy przyjazdowe dla zagranicznych Partnerów. Posiadamy Licencje Organizatora Turystyki nr 724. Jesteśmy członkiem elitarnego Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT) oraz międzynarodowego stowarzyszenia SITE. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami, które potwierdzają jakość świadczonych przez nas usług.

 

Activezone incentive w liczbach

518
Zrealizowanych projektów incentive
6
Odwiedzonych kontynentów
103
Odwiedzone kraje
15
Lat na rynku