Integracja, motywacja, incentive, konferencje, eventy

Zajmujemy się turystyką motywacyjną dla firm. Na polskim rynku wyjazdów incentive działamy od 2003 roku. Jesteśmy profesjonalną i cenioną agencją wśród biur specjalizujących się w zakresie usług związanych z rynkiem MICE (Meetings, Incentives, congresses, Events).

Rozpoczynaliśmy działalność od organizacji imprez narciarskich. Wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku wyspecjalizowaliśmy się także w organizacji imprez do kierunków egzotycznych. Organizujemy incentive travel, wyjazdy motywacyjne i imprezy integracyjne na całym świecie oraz eventy i spotkania konferencyjne. W naszej ofercie znajdują się programy wyjazdów typu incentive, adventure, wyjazdy oparte o sport i rekreację, wyjazdy przybliżające zwyczaje i kulturę innych krajów, wyjazdy kulinarne, wyjazdy nagrodowe. Obsługujemy klientów także w zakresie organizacji eventów, spotkań konferencyjnych i imprez firmowych budując świadomość ich marki, lojalność pracowników i partnerów. Organizujemy i obsługujemy wyjazdy na targi organizowane na całym świecie.

Oferujemy pełną obsługę w zakresie organizacji imprez, ich przygotowania i realizacji, a także wsparcia marketingowo-wizerunkowego i PR. Imprezy planujemy i przygotowujemy z niezwykłą starannością. Uczestników traktujemy indywidulanie zapewniając im doskonałe warunki podczas pobytu na wyjeździe motywacyjnym, bardzo dobrą komunikację przed i po imprezie. Zadowolenie i zmotywowanie uczestników badamy odpowiednimi, profesjonalnymi narzędziami. Organizujemy także imprezy przyjazdowe dla zagranicznych Partnerów.

Jesteśmy członkiem elitarnego Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT). Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami, które potwierdzają jakość świadczonych przez nas usług.

Posiadamy Licencje Organizatora Turystyki nr 724, gwarancje ubezpieczeniową na kwotę 1.200.000 zł, a także polisę OC prowadzonej  działalności do 300.000 zł.

Licencja Organizatora Turystyki 724

Gwarancja ubezpieczeniowa 1.200.000 zł

Ubezpieczenie OC działalności

0
lat na rynku
0
zrealizowanych projektów
0
zadowolonych klientów
0
odwiedzonych kontynentów

MOTYWACJA – INCENTIVE – KONFERENCJE – EVENTY

Oferujemy kompleksową usługę polegającą na planowaniu, przygotowaniu i realizacji imprez incentive, eventów i spotkań konferencyjnych. Starannie dopasowujemy ofertę do celów oraz charakteru wyjazdu. Proponujemy unikalne programy i oryginalne aktywności. Polecamy tylko sprawdzone miejsca, regiony i obiekty. Dużo inwestujemy w poznawanie nowych kierunków, a także w udział w międzynarodowych targach turystycznych. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z nowościami na rynku turystycznym i naprawdę wiemy co proponujemy. Mamy świadomość, że tylko zadowoleni Klienci wracają i dlatego oferujemy serwis i obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Starannie przygotowujemy program w oparciu o założenia klienta.

Wybieramy miejsce, atrakcje i serwisy w biorąc pod uwagę założenia i cele oraz zakładany budżet. Planując imprezę ze szczególną dokładnością planujemy logistykę. Wykorzystujemy nowoczesna narzędzia zarówno podczas planowania, przygotowywania, jak i realizacji imprezy. Jesteśmy elastyczni, stosujemy nowoczesne rozwiązania, wybieramy najlepsze usługi z oferowanych na rynku, pracujemy z dbałością o szczegóły i Państwa czas. Rozważnie jest powierzyć organizację imprezy ludziom z wiedzą i doświadczeniem, którzy integrują kreatywną wizję każdego przedsięwzięcia ze znajomością rynku oraz branży turystycznej.

PRACUJEMY ABY WSPÓLNIE Z PAŃSTWEM OSIĄGAĆ ZAŁOŻONE CELE ROZWIJAJĄC RELACJE BIZNESOWE I MOTYWUJĄC PRACOWNIKÓW.

Licencja

Posiadamy Licencje Organizatora Turystyki nr 724 niezbędną do organizacji imprez.

Gwarancja turystyczna

Gwarancja turystyczna zabezpieczająca Klientów na kwotę 1.200.000 zł.

Ubezpieczenie OC

Dodatkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej od prowadzonej działalności na 300.000 zł.

Nasz team

Doświadczeni, kreatywni, stosujący nowoczesne rozwiązania, elastyczni, otwarci. Pracujemy z najlepszymi.

Nowoczesne rozwiązania

Podążamy za zmianami i korzystamy z nowoczesnych technologii.

Doświadczenie

Działamy na rynku od ponad 17 lat. Mamy doświadczenie i wiemy jak zaplanować dobrą realizację.

Rozwój

Lubimy się rozwijać i śledzimy trendy. Bierzemy udział w międzynarodowych targach branżowych i trzymamy rękę na turystycznym pulsie.

Nasz CSR

Część pozyskanych środków przeznaczamy na działalność charytatywną wspierając potrzebujących.

Referencje

Referencje zadowolonych Klientów są naszą najlepszą rekomendacją. Klienci wracają do nas z kolejnymi zapytaniami o realizacje imprez.

Wasz sukces jest naszym sukcesem!

Sukces Twojego projektu świadczy o naszym profesjonaliźmie i jakości usług.

Menu