Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów narciarskich i snowboardowych dla firm. Wyjazdy narciarskie i znajomość najznamienitszych regionów do jazdy na nartach są naszą mocną stroną. Byliśmy osobiście w większości najlepszych ośrodków, które znamy jak własną kieszeń. Część osób z naszego zespołu pracowała przez kilka lat jako instruktorzy narciarstwa, co zaowocowało znakomitą znajomością ośrodków w górach. Przy przygotowywaniu ofert imprez narciarskich pracują nasi więc osoby, będące jednocześnie instruktorami nart i snowboarda. W razie pytań i wątpliwości służymy fachową poradą.

Na wyjazdy polecamy przede wszystkim kierunki europejskie, a doświadczonych zjazdowców zapraszamy na wyjazdy narciarskie do Kanady. Tutaj możliwy jest zarówno heli skiing, jak i jazda w dziewiczym puchu po wywiezieniu ratrakiem. Opcja tańsza, ale równie ekscytująca.

Na wyjazdy jesienne i wiosenne polecamy lodowce, a w trakcie śnieżnej zimy można wybierać w kierunkach bez ograniczeń. Jeśli budżet wymaga dojazdu autokarem gorąco polecamy bliską Austrię aby nie tracić czasu na przejazd. Poniżej znajdują się opisy wybranych przez nas, naszym zdaniem najciekawszych destynacji na imprezę narciarską. Znajdują się tutaj miejsca, do których można jechać z niższym budżetem, ale także miejsca na wyjazd narciarskie VIP.

Solden narty w Austrii

Wyjazdy narciarskie Austria

Val d'Isère

Wyjazdy narciarskie Francja

Zermatt Matterhorn

Wyjazdy narciarskie Szwajcaria

Menu