CSR wspiera potrzebujących i pomaga Tobie

Prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny (CSR) jest obecnie niezbędne do wykreowania i zachowania nowoczesnego i pozytywnego wizerunku każdej firmy. Nieważne, czy jest to mała kilkuosobowa organizacja czy duża korporacja. Dlatego podczas organizacji firmowych imprez integracyjnych planujemy i realizujemy dla Państwa także programy CSR. Proponujemy programy motywacyjne z elementami CSR odpowiednie dla każdej firmy i pasujące do różnych budżetów. Nasza działalność, czyli organizacja imprez integracyjnych, motywacyjnych, wyjazdów incentive czy firmowych wyjazdów narciarskich, także zawiera elementy CSR. Do naszej działalności organizowania motywacyjnych imprez firmowych wprowadziliśmy działania społecznie pozytywne CSR. Pomagamy potrzebującym i wspomagamy organizacje non profit. Realizując z nami dowolny projekt z zakresu wyjazdy firmowe, imprezy incentive, incentive travel – uczestniczycie państwo w CSR.

 

Jak twój program imprezy motywacyjnej i incentive pomaga potrzebującym?

W ramach naszej akcji CSR przekazujemy części środków z każdego zrealizowanego projektu, a mogą to być: wyjazdy integracyjne, incentive, imprezy motywacyjne i wyjazdy dla firm, eventy – na rzecz potrzebujących. To Państwo wybieracie, komu chcecie pomóc. Spośród kilku fundacji i stowarzyszeń, z którymi współpracujemy, Państwo wybieracie tę instytucję, którą należy wesprzeć. Poniżej znajduje się lista fundacji, z którymi współpracujemy i które możecie wesprzeć organizując z nami wyjazdy firmowe i imprezy integracyjne lub incentive.

 

Nasz firmowy CSR

Dbamy o bezpieczeństwo uczestników wyjazdów. Bierzemy udział w programie „Szczepienia dla podróżujących”. Przygotowujemy programy wspierające lokalne społeczności i dające satysfakcję uczestnikom imprez.
Przestrzegamy zasad uczciwej konkurencji.
Dbamy o rozwój naszych pracowników. Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem „Pracodawca wrażliwy społecznie”.

Jesteśmy uczciwi wobec Klientów i podwykonawców. Bierzemy udział w akcji „Biała Księga branży marketingowej” – „dobry przetarg”
Dzielimy się tym co mamy. Z każdego zrealizowanego projektu przekazujemy dotację na wybrane fundacje.

Pomagamy z Wami

Fundacja Joanny Radziwiłł – wraz ze Stowarzyszeniem Organizatorów Incentive Travel (SOIT) każdego roku bierzemy udział w organizacji gali podróżników Columbus Day, na której zbieramy fundusze podczas licytacji pamiątek z podróży. Łącznie podczas wszystkich dotychczasowych gali udało się zebrać dla Fundacji 188.000 zł.

„Fundacja Azylu pod Psim Aniołem” – przekazujemy dotację na fundację z wybranych zrealizowanych projektów. (link do Psi Anioł)

„Fundacja Viva – Schronisko Korabiewice” – przekazujemy dotację na fundację Viva (link do strony www) oraz schronisko w Korabiewicach (link do strony Korabiewice) z wybranych zrealizowanych projektów.

„Fundacja Św. Jana Jerozolimskiego” – dzięki wspólnej akcji agencji zrzeszonych w Stowarzyszeniu SOIT wsparliśmy wspólnie fundacje pokaźną kwotą w wysokości ponad 18.000 zł (link do strony Fundacji św. Jana Jerozolimskiego). Zapraszamy do przeczytania relacji.

Domy dla Dzieci

CSR – czyli myśl globalnie, działaj lokalnie

CSR – czyli myśl globalnie, działaj lokalnie, wspieraj społeczności i pomagaj potrzebującym. Z ogromną przyjemnością obserwujemy, że coraz więcej naszych klientów włącza się w działania w ramach CSR  – społecznej…
Menu